Sukcesy

 Największe osiągnięcia drużynowe klubu „Fala” Trzebiatów:

–  awans do III ligi mężczyzn w tenisie stołowym w sezonie 2007/2008,

–  awans do II ligi mężczyzn w tenisie stołowym w sezonie 2009/2010,

–  zajęcie V miejsca drużyny w II lidze mężczyzn w tenisie stołowym w sezonie 2010/2011 ( najwyższe z klubów Województwa Zachodniopomorskiego),

– zajęcie III miejsca we współzawodnictwie klubów Województwa Zachodniopomorskiego w tenisie stołowym w sezonie 2012/2013,

– zajęcie II miejsca w XIV Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży w Tenisie Stołowym w 2013 r. (klasyfikacja klubowa i gminna), natomiast w klasyfikacji powiat I miejsce (LUKS Fala Trzebiatów, LUKS Gryfice),

– zajęcie II miejsca we współzawodnictwie klubów Województwa Zachodniopomorskiego w tenisie stołowym w sezonie 2013/2014.

– zajęcie II miejsca w XV Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży w Tenisie Stołowym w 2014 r. (klasyfikacja klubowa i gminna), natomiast w klasyfikacji powiat I miejsce (LUKS Fala Trzebiatów, LUKS Gryfice),

Klasyfikacja medalowa zawodników ,,FALA” Trzebiatów

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
            lata               I miejsce      II miejsce      III miejsce    razem

– 2008/2009           2               2                 2              6

– 2009/2010           2               1                 3              6

– 2010/2011           2               2                 3              7

– 2011/2012           1               3                 3              7

  – 2012/2013           6               3                 4              13

– 2013/2014           1               5                 2              8

 – 2014/2015           4               2                 5              11

 – 2015/2016           2               2                 8              12

 

Zawodnicy którzy zdobywali medale Mistrzostw Województwa          

2008/2009 – 2015/1016

Zawodnicy – medale złote srebrne brązowe
Partycja Ciepłowska 5 6 2 13
Aleksandra Znaczko 3 4 6 13
Paweł Chwal 3 2 4 9
Katarzyna Basiukiewicz 3 3 1 7
Damian Hołod 3 1 2 6
Arkadiusz Grzesiak 1 1 3 5
Karol Pająk 2 3 5
Dariusz Wojtkun 1 3 4
Krzysztof Galewski 1 1 1 3
Kamil Zienowicz 1 2 3
Tomasz Zienowicz 1 2 3
Eryk Wegner 1 1 2
Ewa Garwolińska 1 1
Łucja Iwaniec 1 1
Karolina Mularz 1 1