Sponsorzy

herbGmina Trzebiatów – gmina miejsko-wiejska położona w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim. Jej siedziba znajduje się w mieście Trzebiatów. Jest jedną z największych gmin nadmorskich w Polsce, mimo że posiada tylko dwie miejscowości położone nad morzem.

Według danych z 02 stycznia 20114 r. w gminie mieszkało 16 674 osób (w Trzebiatowie 10 140 osób).

Gmina Trzebiatów za organ uchwałodawczy ma radę miejską, w skład której wchodzi 15 radnych. Organem wykonawczym jest burmistrz. Siedzibą obu organów jest ratusz w Trzebiatowie.

Gospodarka gminy oparta jest na funkcji turystyczno-rolniczej, rozwiniętym handlu oraz drobnym przemyśle spożywczym i drzewnym. Strategia rozwoju gminy ukierunkowana jest na rozwój turystyki, co wyraża się inwestycjami w dziedzinie ochrony środowiska i infrastruktury komunalnej.

 

logo

Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM  został założony w 1988 roku. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Trzebiatów (Województwo Zachodniopomorskie), natomiast część produkcyjna usytuowana jest w oddalonych o 3km Mirosławicach. Profil  działalności firmy obejmuje projektowanie, produkcję oraz transport konstrukcji metalowych spawanych. Zakład dysponujemy profesjonalnie wyposażonymi halami produkcyjnymi co daje szerokie możliwości produkcyjne. W parku maszynowym posiada między innymi urządzenia CNC do cięcia laserowego oraz plazmą, prasy rewolwerowe, prasy krawędziowe, prasy hydrauliczne i mimośrodowe, roboty spawalnicze a także śrutownię, malarnie proszkową i mokrą oraz kabinę lakierniczą.

Doskonała struktura organizacyjna oraz nowoczesne wyposażenie zakładu dają możliwość wykonywania zaawansowanych technologicznie produktów o wysokiej jakości. Firma posiada własne biuro konstrukcyjno-technologiczne, dzięki któremu jest w stanie realizować zamówienia dopasowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. Dzięki skutecznie działającemu Działowi Handlowemu oraz posiadającemu bogate zaplecze transportowe Działowi Logistyki, terminowo realizuje zlecenia klientów z całej Europy.

Zakres stałej produkcji

  • Kontenerowe obudowy generatorów
  • Kontenery do zbiórki odzieży używanej
  • Kontenery na odpady (w tym podziemne systemy selektywnej segregacji śmieci)
  • Konstrukcje metalowe spawane (stal czarna, nierdzewna, kwasoodporna, aluminium)

Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM jest przedsiębiorstwem znanym i cenionym na rynku Unii Europejskiej. Jest firmą ukierunkowaną na ciągłe poszerzanie zasięgu swojej działalności oraz wdrażania nowych technologi. Posiada aktualne certyfikaty ISO 9001 oraz 14001 w zakresie zarządzania procesami projektowania oraz produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych. Są one potwierdzeniem doskonałej organizacji pracy i dbałości o ochronę środowiska. Na przestrzeni wieloletniej działalności zakład był wielokrotnie nagradzany wieloma wyróżnieniami, zarówno o charakterze lokalnym jak i krajowym. Firma BOEM dwukrotnie znalazła się w elitarnym, ogólnopolskim rankingu Gazel Biznesu, zrzeszającym najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Jednym z wielu wyróżnień o charakterze lokalnym jest nagroda Pro Civitate 2014, przyznana za wkład w poprawę warunków życia i rozwój gospodarki na terenie gminy Trzebiatów.