O Klubie

Tenis stołowy od lat cieszył się sporą popularnością zarówno wśród dzieci i młodzieży , jak i dorosłych mieszkańców miasta. Z zamiłowania do tego sportu zrodziła się idea założenia klubu sportowego nastawionego na rozwój tej dyscypliny. W październiku 2004 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Trzebiatowie grupa entuzjastów założyła Ognisko TKKF „Fala”. W Komitecie Założycielskim znaleźli się: Władysław Michalski, Lech Garwoliński i Henryk Gromek. W dniu 29 listopada 2004 r. odbyło się Walne Zebranie Ogniska TKKF  „Fala” . Prezesem klubu została Elżbieta Winnicka, natomiast przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Józef Kubiak. W następnej kadencji obowiązki prezesa pełnił Marek Hołod, przewodniczącą Komisji Rewizyjnej była Kazimiera Wojtkun.

W dniu 7 maja 2013 r. został utworzony, na bazie Ogniska TKKF „Fala”, Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Fala” w Trzebiatowie. Zarząd LUKS „Fala” tworzą: Władysław Michalski – prezes, Bartosz Jaroszewicz – sekretarz, oraz członkowie: Anna Kruczkowska, Marek Hołod i Marcin Basiukiewicz. Natomiast Komisja Rewizyjna  została wybrana w osobach: Kazimiera Wojtkun – przewodniczący,          Ewa Znaczko – sekretarz, Jacek Ciepłowski – członek.

LUKS „Fala” działający   przy Szkole Podstawowej Nr 2 składa się z sekcji  tenisa stołowego i  nowo uruchomionego koła krajoznawczo-rowerowego.

Kierownik sekcji tenisa stołowego – Marcin Basiukiewicz

Trener sekcji tenisa stołowego – Arkadiusz Grzesiak